Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Palmová riviéra s koupáním

SAN BENEDETTO DEL TRONTO •CIVITELLA DEL TRONTO • ASCOLI PICENO • OFFIDA • GROTTAMARE ALTA • GRAN SASSO • CAMPLI

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup je 4% ze základní ceny do 28.2.2018, max. 2 000 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Ponávací zájezdy 2018 delší než dva dny mimo exotiky. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory nad 60 let je 5% ze základní ceny, max. 2 000 Kč/os., platí na zájezdy do 30.6.2018 a po 1.9.2018. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

 -
 -
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 2990
+ Kompletní tabulka katalogových cen
Konečné ceny včetně poplatků
Cena
termín polopenze
01.06.2018- 10.06.2018 11 990,-
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.

Program zájezdu

1. den:

V odpoledních hodinách vyjedeme z Brna (další nástupní místa: Uherské Hradište 300 Kč, Veselí nad Moravou 250 Kč, Strážnice 250 Kč, Hodonín 250 Kč, Břeclav 250 Kč, Zlín 350 Kč, Kroměříž 350 Kč, Přerov 350 Kč, Olomouc 350 Kč, Prostějov 200 Kč, Vyškov 150 Kč, Ostrava 400 Kč, Frýdek-Místek 400 Kč, Nový Jičín 400 Kč, Hranice na Moravě 400 Kč, Lipník nad Bečvou 400 Kč, Přerov 350 Kč, Olomouc 350 Kč, Prostějov 200 Kč, Vyškov 150 Kč, svoz Kuřim a Tišnov zdarma, Blansko 200 Kč, Boskovice 300 Kč, Žďár nad Sázavou 300 Kč, Praha 400 Kč). Noční přejezd do Itálie.

2. den

V dopoledních hodinách přijedeme do hlavního města Palmové riviéry San Benedetto del Tronto, kde se ubytujeme. Volno, možnost koupání a poznávání letoviska, nocleh.

3. den:

Dopoledne věnujeme koupání a relaxaci u moře. V odpoledních hodinách se vydáme do města úsměvu, středověké Offidy. Tato historická perla, ke které se dostaneme klikatou silnicí s nádhernými pohledy na místní kamennou architekturu, je chráněná starou hradní zdí z 12. stol. Tyčí se na skále a skrývá klenoty obrovské umělecké, kulturní i architektonické hodnoty. Při procházce středověkým centrem uvidíme kostel della Collegiata, v jehož kryptě je jeskyně z Lourdes, nebo kostel Sv. Agostina s kaplí eucharistického zázraku. Prohlédneme si rodinnou farmu v Castel di Lama, kde na nás bude čekat degustace sýrů, salámů a místních specialit. Uvidíme také ruční výrobu místního sýra “cacciotta” a dozvíme se postup vzniku jednotlivých produktů, které si na závěr budete moci i zakoupit. Ve večerních hodinách se vrátíme na ubytování.

4. den:

Volný den věnujeme koupání a relaxaci u moře.

5. den:

Po snídani se vydáme na celodenní výlet do pohoří Gran Sasso, které patří mezi největší národní parky v Evropě a zabírá plochu neuvěřitelných 1.413 km2. K pláni Campo Imperatore, která je součástí masívu Gran Sasso, se vztahuje jedna z nejdobrodružnějších válečných operací 2. sv. války – v horském hotelu na okraji pláně byl v červenci 1943 uvězněn Benito Musollini. Projdeme se zde a poté odjedeme do údolí, kde se nachází masny, kde si místní lidé kupují čerstvé maso a sami si jej tady také grilují. Večer se vrátíme na ubytování.

6. den:

Dopoledne věnujeme relaxaci na plážích a odpoledne navštívíme travertinové město Ascoli Piceno, které je hlavním městem středoitalské provincie Marche. Městu se přezdívá „město věží“ – ve středověku se zde nacházelo až 200 věží, do současnosti se jich však podařilo dochovat jen padesát. Ve středu města se rozprostírá nádherné náměstí Piazza del Popolo, o kterém se říká, že je nejkrásnější v celém kraji. Vyjedeme do miniaturní vesničky vybudované ve středověkém hradu Castel Trosino nad Ascoli. Na zpáteční cestě se zastavíme v lisovně oliv, kde pro nás bude připravena bohatá degustace.

7. den:

Po snídani se vydáme na celodenní výlet do regionu Abruzzo. Naší první zastávkou bude Campli se svatými schody, po jejichž vystoupení po kolenou jsou prý odpuštěny všechny hříchy. Fakultativně mohou zájemci zažít opravdu nevšední zážitek – spolu se speciálně vycvičenými psy budou v soukromém lesíku hledat lanýže, které následně i ochutnají v podobě aperitivu, příp. oběda. Civitella del Tronto je největší evropskou bourbonskou pevností a jedním z největších vojenských děl, které bylo na území Itálie postaveno. K pevnosti přiléhá osada s kostely, benediktýnský klášter, svatyně Svaté Marie z Lumi a mnohé renesanční paláce. Večer se vrátíme na ubytování.

8. den:

Po snídani se vypravíme do půvabného městečka Grottamare Alta, kde se v románsko-gotickém kostele San Martino nachází fresky z přelomu 12. a 13. stol. Projdeme se historickým centrem s kostelem Santa Lucia a od hradu Castello di Grottammare se nám otevře impozantní výhled do okolí. Přejedeme do San Benedetta del Tronta, kde si budeme moci nakoupit na místních trzích. Odpoledne věnujeme koupání a relaxaci u moře. Večer se vrátíme na ubytování.

9. den:

Volný den věnujeme koupání a relaxaci u moře, ve večerních hodinách se vydáme na cestu do ČR.

10. den:

Příjezd do Brna v dopoledních hodinách.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• dopravu luxusním autobusem
• 7× ubytování ve 2lůžkových pokojích s přísluš.
• 7× polopenzi (snídaně + večeře/snídaně + oběd – dle programu)
• pobytovou taxu
• degustace dle programu a hledání lanýžů
• průvodcovské služby

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 2.990 Kč

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Video

Florencie

Florencie-Řím-Neapol-Pompeje-Benátky

autokarem
snídaně polopenze
od 7 490,-
Řím - Koloseum

Řím nejen na víkend- letecký zájezd s průvodcem

Bratislava letecky
snídaně
od 15 990,-