Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Komplex Villaggio Cora Club

Vzdálenost na pláž

Villaggio Cora Club se nachází v klidném prostředí přímo na jedné z nejoblíbenějších pláží Kalábrie s bílým až stříbřitým hrubším pískem. Vilky s apartmány jsou postaveny v typické středomořské architektuře a skýtají příjemný odpočinek ve stínu oleandrů a fíkovníků. Komplex je pouhých 5 km od městečka Tropea, jednoho z nejnavštěvovanějších měst Kalábrie. Součástí komplexu je bazén se slunečníky a lehátky, dětský koutek, herna, bar s velkou terasou k posezení, TV sál, minimarket, stolní tenis, bocce, minifotbalové hřiště, 2 tenisové kurty, privátní pláž, kde si můžete zapůjčit kánoe, windsurfingy a šlapadla. Zvířata: zakázána. Parkoviště: zdarma, uvnitř komplexu, nehlídané. Žel. stanice: Zambrone (1,5 km).

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

VILKY, kde jsou umístěny apartmány, se nacházejí v zadní části komplexu. Jsou postaveny do tvaru velkých osmiúhelníků, které uvnitř vytvářejí prostor se zahrádkou a stromky. Každý apartmán má příjemnou verandu ústící do zahrady, vlastní vchod, vybavený kuchyňský kout a příslušenství. Apartmán pro 2 osoby (mono): Pokoj s manželským lůžkem nebo 2 samostatnými lůžky a koupelnou. Kuchyňský kout je umístěn na zastřešené verandě obklopené zelení. Apartmán pro 2–3 osoby (bilo): Obývací pokoj s jednolůžkovou rozkládací pohovkou, ložnice s manželským lůžkem, kuchyňský kout, koupelna. Apartmán pro 4–5 osob (trilo): Obývací pokoj, ložnice s manželským lůžkem, dvoulůžkový pokoj, kuchyňský kout, koupelna. Možnost přistýlky (příplatek viz tabulka).

Stravování

vlastní

Doprava

vlastní, autobusem (v některých termínech, na vyžádání v CK), Fly & Drive

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety