Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel a Residence La Darsena

Vzdálenost na pláž

Moderně a příjemně působící prázdninový komplex umístěný na krásném panoramatickém místě v zátoce, asi 1 km od centra města Agropoli a v bezprostřední blízkosti (10 m) soukromé písečné, místy oblázkové pláže s pozvolným přístupem do vody. Komplex je složen z hlavní budovy, kde jsou situovány hotelové pokoje a recepce, restaurace, piano-bar s posezením a venkovní terasou s výhledem na moře. Apartmány jsou umístěny ve dvoupodlažní budově nebo jako dependance obklopené subtropickou vegetací. Dále je hotelovým návštěvníkům k dispozici snack-bar a nehlídané parkoviště. Soukromá pláž s plážovým servisem (v 7. – 8. měsíci za poplatek, 48 Euro/ap/týden v červenci za 54 Euro/ap/týden v srpnu).

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Hotel: 2lůžkové pokoje (manželská postel) se soc. zařízením, telefonem, TV-SAT a klimatizací, za příplatek na vyžádání balkon nebo terasa. Apartmány typu MONO pro 2 osoby (1 místnost se 2 lůžky), a BILO pro 4 osoby (1 ložnice, obývací pokoj se 2 lůžky) a vždy s kuchyňským koutem (nádobí, sporák, lednička), vlastním soc. zařízením (sprchový kout), balkonem či zahrádkou. Možnost 1 přistýlky.

Stravování

Vlastní – u apartmánů. Polopenze nebo plná penze u hotelu (snídaně kontinentální – na sladko, obědy a večeře servírované, výběr ze 2 menu – 2 chody a ovoce). Nápoje nejsou v ceně.

Doprava

Autobusem 3 190 Kč/dospělý, 2 890 Kč/dítě do 10 let, vlastní, Fly & Drive

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety