Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel La Plage

Vzdálenost na pláž

Hotel La Plage je situován přímo na nejproslulejší pláži Taorminy propojené s nádherným ostrůvkem Isolabella. Hotelová restaurace je proslulá svou výtečnou kuchyní. Pokoje jsou ponořeny do borového háje navazujícího přímo na hotelovou pláž. Celý objekt leží na chráněném území a 400 m od lanovky, která vede do centra Taorminy. Součástí hotelu je restaurace s výtečnou sicilskou kuchyní, bar u moře, privátní pláž se slunečníky a lehátky (za poplatek), pláž je oblázková obklopená skalními útesy. Malá zvířata jsou povolena mimo společenské prostory, za jejich pobyt se neplatí. Parkoviště je zdarma, je nehlídané.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Hotelové pokoje se nacházejí ve zděných bungalovech přímo u moře. Mají vlastní příslušenství, telefon, klimatizaci, fén, televizi a minibar. Pokoje De Luxe jsou větších rozměrů a mají verandu se zahradním nábytkem.

Stravování

V ceně je zahrnuto ubytování se snídaní, možnost rozšíření na polopenzi nebo plnou penzi. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně.

Doprava

vlastní, autobusem (v některých termínech, na vyžádání v CK), Fly & Drive

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Je bez diskuzí nejoblíbenějším místem prázdninových cest na Sicílii. Málokdo totiž odolá starověkému městečku na skalnatém útesu s překrásnými výhledy na moře i sopku Etnu. Starořecké divadlo je třešinkou na dortu historických skvostů, které zde můžete spatřit. A když už jsme u těch dortů, nejde zapomenout na typické sicilské dezerty. V Taormině si na nich můžete pochutnávat v cukrárně v některé z křivolakých uliček města. A není nepravděpodobné, že vám k tomu budou znít melodie pouličních kytaristů. Do Taorminy můžete jet na výlet nebo ještě lépe ji zvolit jako místo své dovolené. Je zde totiž příslib průzračného a neobyčejně teplého Jónského moře v historickém městečku s promenádou a pulzující atmosférou, kde to žije žije až hluboko do noci.

Fakultativní výlety

Fakultativní výlety v oblasti Sicílie

Liparské ostrovy (Lipary a Vulcano), cena: cca 65 €
+ přístavní taxa
Během tohoto výletu budete mít možnost poznat krásy Liparských ostrovů, které jsou známé svou sopečnou aktivitou. Celodenní výlet začíná naloděním v přístavu Milazzo. První zastávkou je ostrov Lipary, kde budete mít dostatek času na prohlídku pevnosti s archeologickým areálem a procházku malebným městečkem. Poté následuje návštěva ostrova Vulcano. Zde můžete vystoupit na Velký kráter s fumarolovým polem, relaxovat na černé sopečné pláži nebo v termálním sirném bahenním jezírku. Během výletu bude samozřejmě také čas na oběd (není zahrnut v ceně).

Etna, cena: cca 35 €
Pro bližší seznámení s nejvyšší sopkou Evropy zvolte tento výlet. Přes městečka Santa Venerina a Zafferana Etnea dojedete až k Etně (do výšky 1950 m n. m.). Následuje volný čas, během kterého si můžete prohlédnout Kráter Silvestri. Máte také možnost si zakoupit výjezd lanovkou do nadmořské výšky 2 500 m nebo výjezd jeepem do 2 900 m (výjezdy nejsou zahrnuty v ceně výletu: cca 29,50 € lanovka; cca 57,50 € jeep). Návrat je naplánován po jižním úbočí sopky, okolo kráteru Monti Rossi a městečka Nicolosi. Fascinující spojení nezkrotné síly, energie a zkázy uchvátí každého.

Syrakusy, cena: cca 45 €
Během tohoto výletu se seznámíte s městem s velmi bohatou historií, které je rodištěm slavného Archimeda. Syrakusy patřily k nejvýznamnějším a nejkrásnějším řeckým městům v 5.–3. století před n. l. Čeká Vás prohlídka baziliky sv. Jana Evangelisty, krypty sv. Marciana, katakomb sv. Jana a kostela Santuario Madonna delle Lacrime. Dále přejedete na ostrov Ortigia. Zde navštívíte místní tržnici, projdete historickým centrem s katedrálou sv. Lucie a Aretúsinym pramenem. Odpoledne budete mít volný čas na prohlídku čtvrti Neapolis s archeologickým parkem. Budete moci spatřit Teatro Romano, oltář Hierona II., do skály vyhloubené Teatro Greco či Dionýsovo ucho. Výlet do nejkrásnějšího města antického světa, které soupeřilo o slávu a moc s Athénami, se pro Vás jistě
stane nezapomenutelným.