Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Komplex Naxos Beach Resort

Vzdálenost na pláž

Proslulý prázdninový komplex je situovaný v jedné z nejkrásnějších přímořských lokalit východní části Sicílie – Giardini Naxos, pouhých 7km od Taorminy. Středisko se nachází v nádherném 14 ha parku s krásnými subtropickými porosty, přímo u moře, odkud je úchvatný výhled na Etnu. V komplexu se nacházejí 4 bazény, z nichž 1 je olympijský a 2 pro děti se slunečníky a lehátky zdarma, 4 bary a 5 restaurací, z nichž 1 je pro děti do 4 let. Prostřednictvím klubové karty, kterou mají klienti zdarma, je možné využívat fitness centrum s trenérem, 2 tenisové kurty (z nichž jeden je víceúčelový), všechny bazény, minifotbalové, volejbalové a basketbalové hřiště, stolní tenis, zúčastnit se kurzů aerobiku, jógy, tance, tenisu, lukostřelby, jízd na kánoích a windsurfingu. Baby club pro děti do 4 let, miniclub pro děti od 4 do 11 let a junior club jsou zdarma k dispozici od 17/5 do 26/9. Dále zde najdete různé obchody, kadeřníka, Beauty farm, potápěčské centrum, kulečník, video hry. K dispozici je zdarma 6x denně, 6 dní v týdnu odvoz k lanovce v Taormině. Plážový servis (za poplatek). V okolí je možnost potápění, vodního lyžování, létání deltaplánem, jízd na koních a využití golfového hřiště (25 km). Zvířata zakázána. Parkoviště zdarma.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Naxos Beach hotel **** Čtyřpodlažní hotel se skládá ze 170 pokojů a 19 Junior Suites, které mají vlastní příslušenství, vlastní klimatizaci, přímý telefon, televizi se satelitním vysíláním, trezor, fén, minibar (doplnění nápojů na vyžádání) a balkon s bočním výhledem na moře a se zahradním nábytkem (přímý výhled za příplatek, viz tabulka). Pokoje jsou dvoulůžkové s možností 3. lůžka pro děti 3 –11 let nebo postýlky. Vilky Naxos Beach**** Celkem 453 hotelových pokojů se nachází ve dvoupodlažních vilkách v krásném subtropickém parku. Pokoje Standard: Mají vlastní příslušenství, klimatizaci, přímý telefon, televizi se satelitním vysíláním, trezor, fén, minibar (doplnění nápojů na vyžádání) a balkon nebo verandu se zahradním nábytkem. Výhled na moře není možný. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností 3. lůžka nebo rozkládacího křesla pro děti 3 – 11 let anebo postýlky. Pokoje Family: Mají stejné vybavení jako pokoje Standard, ložnici (s klimatizací) a dvoulůžkový pokoj pro děti 3 –11 let (se stropním ventilátorem). Nacházejí se v 1. patře. Možnost postýlky nebo 5. lůžka pro děti do 11 let (nutná obsazenost 4 osobami staršími 3 let). Pokoje Superior: Mají navíc ohřívač vody, župan, plážovou osušku a jiná zpříjemnění.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů včetně 1/4 litru vína a 1/2 litru minerální vody.

Doprava

vlastní, autobusem (v některých termínech, na vyžádání v CK), Fly & Drive

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Je bez diskuzí nejoblíbenějším místem prázdninových cest na Sicílii. Málokdo totiž odolá starověkému městečku na skalnatém útesu s překrásnými výhledy na moře i sopku Etnu. Starořecké divadlo je třešinkou na dortu historických skvostů, které zde můžete spatřit. A když už jsme u těch dortů, nejde zapomenout na typické sicilské dezerty. V Taormině si na nich můžete pochutnávat v cukrárně v některé z křivolakých uliček města. A není nepravděpodobné, že vám k tomu budou znít melodie pouličních kytaristů. Do Taorminy můžete jet na výlet nebo ještě lépe ji zvolit jako místo své dovolené. Je zde totiž příslib průzračného a neobyčejně teplého Jónského moře v historickém městečku s promenádou a pulzující atmosférou, kde to žije žije až hluboko do noci.

Fakultativní výlety

Fakultativní výlety v oblasti Sicílie

Liparské ostrovy (Lipary a Vulcano), cena: cca 65 €
+ přístavní taxa
Během tohoto výletu budete mít možnost poznat krásy Liparských ostrovů, které jsou známé svou sopečnou aktivitou. Celodenní výlet začíná naloděním v přístavu Milazzo. První zastávkou je ostrov Lipary, kde budete mít dostatek času na prohlídku pevnosti s archeologickým areálem a procházku malebným městečkem. Poté následuje návštěva ostrova Vulcano. Zde můžete vystoupit na Velký kráter s fumarolovým polem, relaxovat na černé sopečné pláži nebo v termálním sirném bahenním jezírku. Během výletu bude samozřejmě také čas na oběd (není zahrnut v ceně).

Etna, cena: cca 35 €
Pro bližší seznámení s nejvyšší sopkou Evropy zvolte tento výlet. Přes městečka Santa Venerina a Zafferana Etnea dojedete až k Etně (do výšky 1950 m n. m.). Následuje volný čas, během kterého si můžete prohlédnout Kráter Silvestri. Máte také možnost si zakoupit výjezd lanovkou do nadmořské výšky 2 500 m nebo výjezd jeepem do 2 900 m (výjezdy nejsou zahrnuty v ceně výletu: cca 29,50 € lanovka; cca 57,50 € jeep). Návrat je naplánován po jižním úbočí sopky, okolo kráteru Monti Rossi a městečka Nicolosi. Fascinující spojení nezkrotné síly, energie a zkázy uchvátí každého.

Syrakusy, cena: cca 45 €
Během tohoto výletu se seznámíte s městem s velmi bohatou historií, které je rodištěm slavného Archimeda. Syrakusy patřily k nejvýznamnějším a nejkrásnějším řeckým městům v 5.–3. století před n. l. Čeká Vás prohlídka baziliky sv. Jana Evangelisty, krypty sv. Marciana, katakomb sv. Jana a kostela Santuario Madonna delle Lacrime. Dále přejedete na ostrov Ortigia. Zde navštívíte místní tržnici, projdete historickým centrem s katedrálou sv. Lucie a Aretúsinym pramenem. Odpoledne budete mít volný čas na prohlídku čtvrti Neapolis s archeologickým parkem. Budete moci spatřit Teatro Romano, oltář Hierona II., do skály vyhloubené Teatro Greco či Dionýsovo ucho. Výlet do nejkrásnějšího města antického světa, které soupeřilo o slávu a moc s Athénami, se pro Vás jistě
stane nezapomenutelným.