Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Ca´ di Valle*** - autobusem

Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
80 m
, písečná pláž
Klimatizace
TV
Sejf
Bazén venkovní

Hotel je postaven na pomezí městečka Cavallino a Ca´di Valle jen několik desítek metrů od moře. Na privátní pláži v klidném prostředí jsou hostům k dispozici lehátka a slunečníky. Skvěle vedený rodinný hotel nabízí velmi příjemnou atmosféru každému ubytovanému klientovi. Hotel je moderně a komfortně vybaven, k dispozici velký bazén s hydromasážemi, zahrada, hala s TV místností, internet, bar s terasou na slunění, podzemní garáže a turecká lázeň. Výborná kuchyně v místní restauraci.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup je 10% ze základní ceny do 31.12.2018, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři od 1.1.2019(do té doby je stejná jako sleva za včasný nákup).

 -
 -
Nahrávám…
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení, balkón, TV, telefon, klimatizaci, trezor a fén na vlasy.

Stravování

V ceně je zahrnuto ubytování se snídaní formou bufetu. Za příplatek je možná polopenze, večeře jsou výběrem z menu se salátovým bufetem.

Cena zahrnuje

7x nocleh (so–so) se snídaní, ložní prádlo a ručníky
dopravu autobusem
pobytovou taxu
služby česky mluvícího průvodce od 18.6. do 10.9.2011
vstup na soukromou pláž, slunečník a lehátko
zákonné pojištění CK

Příplatky

večeře (výběr z menu + salátový bufet): 1400 Kč/osoba/pobyt v termínech od 11.6. do 2.7. 2000 Kč/osoba/pobyt v termínech po 2.7.

Doprava

Autobusem
SVOZOVÉ TRASY A PŘÍPLATKY (BUS CAVALINO): Bez příplatku – Brno, Mikulov. S příplatkem 200 Kč: Blansko, Boskovice, Břeclav, Česká Třebová, Dobruška, Frýdek-Místek, Havlíčkův Brod, Hlinsko, Hodonín, Holešov, Hradec Králové, Hranice, Chrudim, Jihlava, Kroměříž, Kuřim, Lipník n. Bečvou, Náchod, Nové Město n/Metují, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Praha, Prostějov, Přerov, Příbor, Rychnov n/Kněžnou, Svitavy, Tišnov, Třebíč, Uherské Hradiště, Ústí n/Orlicí, Velká Bíteš, Velké Meziříčí, Vyškov, Zlín, Žďár n/Sázavou. Svozy mohou být zajišťovány mikrobusy, při menším počtu osob než 8 mohou být zajištěny prostředky hromadné dopravy (autobus, vlak).

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety