Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Komplex Sant Angelo Village**** - vlastní doprava

Vzdálenost na pláž
- Pláž -
Vzdálenost na pláž
0 m
, písečná pláž
Klimatizace
TV
Lednice/minibar
Fitness
Tenis
Bazén venkovní
Bazén se skluzavkami

Výborně vybavený prázdninový komplex ležící přímo u moře v zalesněném prostoru s krásnou parkovou úpravou v letovisku Cavallino (Veneto, Itálie). Najdete zde širokou písečnou pláž s jemným pískem a čistým mořem. Součástí areálu je mnoho špičkových zařízení a akti vit. Patří k nim především moderně vybavený komplex bazénů s tobogány a hydromasážní částí , dále je k dispozici sportovní areál pro dospělé i děti (2 tenisové kurty, stolní tenis, fi tness centrum, půjčovna lodí, šlapadel a windsurfi ngu, půjčovna jízdních kol), dětská hřiště s prolézačkami a skluzavkami, restaurace, supermarket, bary, pizzerie, odpočinkový park „Zahrada růží“, směnárna ad. V areálu připravuje animační tým různé kulturní a sportovní akce pro děti i dospělé. Provoz komplexu se řídí stanoveným řádem, je pečlivě střežen ve dne i v noci.

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Maxicaravan Willerby (max. 4 osoby) - jednoduše vybavený obytný přívěs (16 m2 + terasa 12 m2) s vlastním sociálním zařízením (WC+sprcha). Jedna oddělená dvoulůžková ložnice s dvoulůžkem 190 x 140 cm, se skříní a dalším úložným prostorem, další dvoulůžko o velikosti 200 x 146 cm v obytné části vznikne rozložením sedací soupravy. V uzamykatelné plastové konstrukci, kterou je uzavřena terasa, je venkovní vybavená kuchyňka se sporákem, lednicí a dřezem, zahradní nábytek (stůl + 4 židle), parkoviště pro 1 auto. Individuálně nastavitelná klimatizace. Ideální pro 2 dospělé a 2 menší děti. Maxicaravan Bürstner S6 (max. 6 osob) výborně vybavený obytný přívěs v blízkosti pláže má dvě zcela oddělené ložnice, jedna s manželským lůžkem, druhá ložnice s 2 samostatnými lůžky. Další dvoulůžko v obývací části vznikne rozložením sedací soupravy. V přívěsu k dispozici sociální zařízení (WC umývadlo a sprcha). Skříň, úložné prostory, TV-SAT, 2 vybavené kuchyně (na terase a uvnitř přívěsu) včetně sporáku, lednice s mrazákem, dřezu, mikrovlnné trouby. Uzamykatelná plastová konstrukce nad terasou se zahradním nábytkem (stůl + 6 židlí), parkoviště pro 1 auto. Individuálně nastavitelná klimatizace. Ideální až pro 4 dospělé + 2 menší děti.

Stravování

Vlastní, možnost dokoupení na místě.

Cena zahrnuje

• ubytování příslušné kategorie na 7 nocí

Příplatky

• Ložní prádlo: vlastní nebo pronájem na místě, cca 13 EUR • Závěrečný úklid: nutné provést vlastními silami nebo poplatek min. 70 EUR • Vratná kauce: 100 EUR/ubyt. jednotka • Pobytová taxa místního úřadu 0,50 EUR/os./noc (3,50 EUR/os./týden), platí i děti • Wi-Fi: 3 EUR/1hod., 14 EUR/10 hod. • Plážový servis (2 lehátka + 1 slunečník) cca 35-56 EUR/týden (dle termínu pobytu)

Doprava

Vlastní

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Je jedním z nejvyhledávanějších turisti ckých míst v kraji Veneto. Na své si zde jistě přijdou ti , kteří hledají zlatavé písečné pláže s pozvolným vstupem do vody, obklopené piniovými háji a písečnými dunami. V městečku, vzdáleném jen 25 km od Benátek, najdete typické restaurace