Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Rezidence Nuovo Sile - vlastní doprava

Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
200 m
Lednice/minibar
Bazén venkovní

Rezidence Nuovo Sile byla postavena v letech 1995–96 ve vzdálenosti cca 200 m od široké písečné pláže v letovisku Cavallino (Veneto, Itálie). Sestává se z 8 budov s celkem 120 apartmány. V areálu rezidence jsou 2 bazény + brouzdaliště pro děti, zahrada. Parkování auta je možné na vyhrazeném místě uvnitř rezidence nebo v garáži. Vstup s malými zvířaty povolen, na vyžádání předem. Plážový servis se platí na místě. Vratná kauce činí 200 eur/ ubytovací jednotka.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Apartmány Bilo pro max. 4 osoby: oddělená ložnice pro 2 osoby (dvoulůžko), salon s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout (sporák, lednice, nádobí), koupelna se sprchou a WC. Terasa nebo balkon. Apartmány Trilo pro max. 5 osob: salon s vybavenou kuchyňkou, 2 ložnice, (v jedné dvoulůžko + 1 samostatné lůžko, v druhé ložnici 2 samostatná lůžka nebo patrové postele)koupelna a WC. Možnost klimati zace za příplatek. Terasa nebo balkon. Ložní prádlo není v ceně, možnost pronájmu na místě. Hradí se vždy všechna lůžka v apartmánu.

Stravování

Vlastní

Cena zahrnuje

• ubytování příslušné kategorie na 7 nocí • činnost stálého delegáta od 6. 6. do 9. 9. 2015

Příplatky

• Ložní prádlo: vlastní nebo pronájem na místě, 13 EUR/osoba – nutno objednat předem • Závěrečný úklid: nutné provést vlastními silami nebo poplatek 50 EUR • Vratná kauce: 200 EUR/apartmán • Pobytová taxa místního úřadu 0,60 EUR/os./noc, platí i děti nad 12 let • Klimati zace v apartmánu TRILO 40 EUR/týden

Doprava

Vlastní

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Je jedním z nejvyhledávanějších turisti ckých míst v kraji Veneto. Na své si zde jistě přijdou ti , kteří hledají zlatavé písečné pláže s pozvolným vstupem do vody, obklopené piniovými háji a písečnými dunami. V městečku, vzdáleném jen 25 km od Benátek, najdete typické restaurace