Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Rezidence Porto Sole - vlastní doprava

Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
0 m
, písečná pláž
Lednice/minibar
Bazén venkovní

Prázdninová rezidence Porto Sole byla postavena v r. 1995 a sestává ze 74 apartmánů ve 3 nízkopodlažních budovách. Leží v klidném prostředí přímo u písečné pláže v letovisku Cavallino (Veneto, Itálie). K dispozici jsou bazény pro děti i dospělé, krásná zahrada s grilem. Parkování přímo v areálu rezidence. Vstup s malými zvířaty povolen (na vyžádání). Na místě se platí vratná kauce 200 eur/ubytovací jednotka. Plážový servis se platí na místě.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
Konstantní příplatky
5. osoba apartmán TRILO Na osobu / Na zájezd 2000
příplatek ap. TRILO v přízemí Na jednotku / Na zájezd 1800
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Apartmány pro 4–5 osob: obývací pokoj s pohovkou, TV a kuchyňkou (plynový sporák, lednice, nádobí), 2 oddělené ložnice, koupelna se sprchou a WC, apartmány v 1. patře s balkonem, v přízemí s terasou. Apartmány pro 6 osob: obývací pokoj s pohovkou, TV a kuchyňkou (plynový sporák, lednice, nádobí), 3 oddělené ložnice (v jedné ložnici dvoulůžko + 1 lůžko, ve druhé 2 lůžka nebo patrové postele, ve třetí pouze 1 lůžko) , koupelna se sprchou a WC, apartmány v 1. patře s balkonem, v přízemí s terasou. U apartmánů 1 parkovací místo. Klimati zace za příplatek. Ložní prádlo a závěrečný úklid nejsou v ceně (možno objednat na místě).

Stravování

vlastní

Cena zahrnuje

• ubytování příslušné kategorie na 7 nocí • činnost stálého delegáta od 7. 6. do 6. 9. 2014

Příplatky

• 5. osoba apartmán TRILO 2 000 Kč/os./týden • Apartmán TRILO v přízemí 1 800 Kč/os./týden • Ložní prádlo: vlastní nebo pronájem na místě, 13 EUR/osoba – nutno objednat předem • Závěrečný úklid: nutné provést vlastními silami nebo poplatek 50 EUR • Vratná kauce: 200 EUR/apartmán • Pobytová taxa 0,60 EUR/os./den, platí i děti nad 12 let • Klimati zace 40 EUR/týden

Doprava

Vlastní

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Je jedním z nejvyhledávanějších turisti ckých míst v kraji Veneto. Na své si zde jistě přijdou ti , kteří hledají zlatavé písečné pláže s pozvolným vstupem do vody, obklopené piniovými háji a písečnými dunami. V městečku, vzdáleném jen 25 km od Benátek, najdete typické restaurace