Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Villagio Albatros vlastní doprava

Vzdálenost na pláž

Rekreační středisko umístěné v Marina Julia (Veneto, Itálie) mezi Gradem a Terstem, v centru kulturně a umělecky bohaté oblasti . Leží přímo u písečné pláže a je ideálním místem k vyjížďkám na zajímavá místa v okolí. K dispozici jsou 3 bazény (olympijský, skokanský a pro děti ), tenisové kurty, minigolf, plážový volejbal, 2 dětská hřiště s prolézačkami, miniklub a animační program pro děti i dospělé. V areálu najdete restauraci, pizzerii, bar, obchod a informační kancelář. U pláže jsou vysázeny místy stromy, pozvolný přístup do vody. Ráj pro děti a milovníky vodních sportů – windsurfingu a kitesurfingu. Vstup s malými zvířaty (pes do 5 kg) povolen (na vyžádání předem).

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2018, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2018. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

 -
 -
Nahrávám…
Konstantní příplatky
dítě do 2 let Na osobu / Na zájezd 700
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Vilky Viliino A a B pro 4/5 osob: obývací pokoj s vybavenou kuchyňkou, ložnice s dvoulůžkem a ložnice se 2 lůžky a možností přistýlky, koupelna se sprchou a WC a krytá terasa. Klimatizace za poplatek. V ceně je povlečení a 1 parkovací místo uvnitř areálu. Dětská postýlka na vyžádání, za poplatek 650 Kč/týden

Stravování

vlastní

Cena zahrnuje

• ubytování příslušné kategorie na 7 nocí

Příplatky

• Děti do 2 let 700 Kč/os./týden, vč. dětské postýlky • Vratná kauce: 100 EUR/vilka • Klimatizace ve Villino A 10 EUR/50 hodin (ClimaCard)

Doprava

vlastní

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

<
>
Popis destinace

Leží mezi přímořskými lázněmi Grado a Terstem, vyznačuje se písečnými plážemi a lehce se svažujícím mořským dnem, je to oáza uprostřed zeleně mezi dvěma přírodními rezervacemi. Grado je půvabně obklopeno lagunami a najdete tu řadu památek v byzantském stylu. Zajímavé jsou i rybářské ostrůvky v okolí nebo ostrov Barbana s poutním kostelem z 9. století .