Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Malý okruh Itálií - s koupáním u moře

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup je 4% ze základní ceny do 28.2.2018, max. 2 000 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Ponávací zájezdy 2018 delší než dva dny mimo exotiky. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory nad 60 let je 5% ze základní ceny, max. 2 000 Kč/os., platí na zájezdy do 30.6.2018 a po 1.9.2018. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

 -
 -
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 2400
4x večeře Na osobu / Na zájezd 960
+ Kompletní tabulka katalogových cen
Konečné ceny včetně poplatků
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.

Program zájezdu

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• dopravu luxusním autobusem
• 4x ubytování ve 3* hotelech
• 4x snídaně
• služby průvodce

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 2 400 Kč
• 4× večeře 960 Kč
• Cena nezahrnuje lodní dopravu v Benátkách (cca 21 €), místní dopravu v navštívených městech (cca 15 €), pobytové taxy v hotelech (cca 10 €).

Ohlasy zákazníků

Dopis doručen: 29.9.1995
Vážení, letos v červenci jsem se zúčastnila zájezdu Okruh Itálií s Vaší cestovní kanceláří. Je to už podruhé, co jsem využila Vašich služeb. V roce 1992 to byl poznávací zájezd okuh Španělskem, jehož vedoucí byla paní Durďová. Už tenkrát jsem byla s programem i s ubytováním velmi spokoejna. Paní Durďová k tomu přispěla svými zkušenostmi, znalostí jazyka i snahou přiblížit nám tuto zemi a její atmosféru během krátkého pobytu co nejlépe. Teprve tentokrát se však dostávám k tomu, abych Vám písemně vyjádřila poděkování za zorganizování velmi pěkného, zajímavého a také poučného zájezdu do Itálie spojeného s návštěvou nejznámějších a nejatraktivnějších míst s krásnou přírodou i když viděnou většinou jen z autobusu. Bylo toho hodně, co se dalo stihnout během 10 dnů. Můj největší dík patří paní Ireně Bošovské, která nás neúnavně po celou cestu informovala o historii navštívených míst s výkladem o uměleckých památkách i současném životě zdejších obyvatel. Milým zpestřením byla v autobuse četba z Italských listů od Karla Čapka a z dopisu Plinia ml. o výbuchu Vesuvu v r. 79. Poznali jsme z toho, že paní Bošovská má nejen profesionální zájem o Ilálii, ale že touha poznat tuto zemi co nejblíže se stala jejím koníčkem. O spokojenost s ubytováním se zasloužila paní Zdena Urbanová. Všude jsme byli rádi viděni, vzorně obslouženi při snídani i večeři, i když na nás musel personál kolikrát večer dlouho čekat. Pěkným osvěžením při letošních letních vedrech byla možnost vykoupání v moři, pak v jezeru a nakonec i v bazénu u restaurantu, nádherně restaurovaném hospodářském stavení, kde jsme strávili poslední noc. Zbývá mi zmínit se i obou řidičích, kteří nás bezpečně vedli celou trasou a přivezli v pořádku do Brna. Ochotně nám také v časových přestávkách nabídli občerstvení podle individuálních přání. Původně jsem byla letos přihlášena na zájezd do Francie, který však byl pro malý počet zájemců stornován. Náhradou mi byla nabídnuta Itálie a nelituji. Ještě jednou děkuji všem, kteří měli jakoukoliv zásluhu na uskutčnění opravdu krásného zájezdu a jsem s pozdravem, Jana Vančuříková

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Video

Florencie

Florencie-Řím-Neapol-Pompeje-Benátky

autokarem
snídaně polopenze
od 7 490,-
Civita di Bagnoregio

Cesta za Etrusky

autokarem
snídaně polopenze
od 8 990,-
Silian

Dolomity

autokarem
polopenze
od 10 190,-
Ligurská riviéra

Ligurská riviéra

autokarem
snídaně
od 10 290,-
Benátky - San Marco

Rychlovlaky napříč Itálií

polopenze
od 23 790,-
Nově zařazeno v naší nabídce !