Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy
9,5 Výborné 16 recenzí

Řím nejen na víkend- letecký zájezd s průvodcem

ANDĚLSKÝ HRAD • BOCCA VERITA • FONTÁNA DI TREVI • ŠPANĚLSKÉ NÁM. • VATIKÁNSKÁ MUZEA • BAZILIKA SV. PETRA • ZÁTIBEŘÍ • KOLOSEUM • FORUM ROMANUM • PANTHEON • PIAZA NAVONNA

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 28.2.2019, max. 2 000 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Ponávací zájezdy 2019 delší než dva dny mimo exotiky. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory nad 60 let je 5% ze základní ceny, max. 2 000 Kč/os., platí na zájezdy do 30.6.2019 a po 1.9.2019. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 4500
výlet do Florencie Na osobu / Na zájezd 2400
výlet do Neapole Na osobu / Na zájezd 1900
výlet do Ostie Na osobu / Na zájezd 400
+ Kompletní tabulka katalogových cen
Konečné ceny včetně poplatků
Cena
termín snídaně
25.09.2019 - 30.09.2019 15 990,-
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.

Program zájezdu

1. den:

Transfer z Brna a Břeclavi do Bratislavy (zdarma), odlet z Bratislavy do Říma, předpokládaný odlet dne 26.4. je ve 14:00, další termíny pak v 9:10. Transfer do hotelu, ubytování.

2. den

Po snídani odjezd metrem do centra a návštěva Andělského hradu, v němž je dnes muzeum obrazů i zbraní. Z horní terasy hradu je krásný pohled na Řím i Vatikán. Dále pěší procházka přes řeku Tiberu po Andělském mostě a přes jednu z hlavních tříd Corso Vittorio Emanuele oblastí s mnoha krásnými paláci návrat k řece Tibeře a mostu Garibaldi. Pokračování přes Tiberský ostrov a po nejstarším římském mostě Ponte Fabricio na náměstí Piazza della Bocca Verita ke kostelu Panny Marie Cosmedin, v jehož atriu se nachází slavná Ústa pravdy. Volno k procházkám a posezením v centru Říma. K večeru pokračování prohlídky centra Říma, pěší procházka k největší a nejslavnější barokní fontáně Říma - Fontána di Trevi, na Španělské náměstí a jeho slavné barokní Španělské schody a další místa moderního římského života s příjemnými posezeními a zákoutími. Návrat metrem na hotel.

3. den:

Celodenní návštěva nejmenšího svrchovaného státu - Vatikánu – dopoledne prohlídka Vatikánských muzeí - největších muzeí na světě, Sixtinské kaple s Michelangelovým Posledním soudem a dalších sálů věnovaných významným italským malířům, antickým sbírkám, vatikánské knihovně, obrazárně aj. Odpoledne prohlídka náměstí sv. Petra s obrovskými kolonádami z 284 dórských sloupů zdobenými 140 sochami svatých, egyptským obeliskem dovezeným do Říma Caligulou a zejména s největším křesťanským kostelem na světě, bazilikou Sv. Petra. Tento kostel byl založen ve 4. stol. na místě hrobu apoštola Petra a na jeho výzdobě se postupně podíleli umělci jako Bramante, Raffael, Michelangelo a další. Možnost výstupu na kopuli baziliky s krásnou vyhlídkou. Večer návštěva kouzelné bohémské čtvrti Zátibeří s neopakovatelnou atmosférou. Návrat metrem na hotel.

4. den:

Po snídani odjezd metrem do centra Říma, pěší procházka po Posvátné cestě (Via Sacra), odkud byla kdysi ovládána celá Říše římská: Koloseum – nejkrásnější a největší dochovaná stavba antického Říma, Forum Romanum s pozůstatky paláců, chrámů, tržnice, divadla i dalších objektů patřících neodmyslitelně k Římu v 1. - 4. stol. Po prohlídce volno k posezením, nákupům a užití si atmosféry dnešního Říma. K večeru dokončení procházky: Pantheon – nejlépe zachovaná stavba z dob římské antiky považovaná za vrcholné dílo římského stavitelství, Piaza Navonna – typické římské náměstí zdobené třemi nádhernými fontánami. Večer návrat metrem do hotelu.

5. den:

Celodenní volno v Římě k individuálním návštěvám dalších muzeí, nákupům a procházkám. Individuálně možnost fakultativního výletu příměstskou dopravou k moři do Ostie (cca 1hod cesty, archeologická zóna, koupání, cca 6 € ) nebo individuálně vlakem do Florencie (cca 1,5 hod cesty, cca 75€ ), či do Neapole (cca 1,25 hod cesty, cca 60€ ).

6. den:

Ráno transfer na letiště a odlet z Říma do Bratislavy, předpokládaný přílet v 8:45. Transfer do Břeclavi a do Brna (zdarma).

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu Bratislava - Řím - Bratislava
• letištní taxy a odbavení letu s příručním zavazadlem
• transfer autobusem z letiště do hotelu a zpět
• transfer Brno - Bratislava - Brno
• 5x ubytování ve 3-4* hotelu se snídaní
• služby průvodce

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 4.500 Kč
• odbavení zavazadla do 20 kg 1.600 Kč při zakoupení zájezdu
• fakultativní výlet rychlovlakem do Florencie (individuálně kdykoliv, v termínu od 26.04. s průvodcem) 2.400 Kč
• fakultativní výlet rychlovlakem do Neapole (individuálně kdykoliv, v termínu od 05.06. s průvodcem) 1.900 Kč
• fakultativní výlet do Ostie s koupáním v moři (individuálně kdykoliv, v termínu od 21. 08. s průvodcem) 400 Kč

Cena nezahrnuje dopravu v Římě (cca 20 €) a pobytovou taxu (cca 5 €/os./noc)
Předpokládaná částka na vstupy 70 €.

Doprava

Doprava do Říma a zpět je zajištěna leteckou společností Ryanair.
Předpokládaný letový řád:

Bratislava - Řím 9:10 - 10:50, Řím - Bratislava 7:00 - 8:45

(26.4.-1.5. 2019 Bratislava - Řím 14:00 - 15:40, Řím - Bratislava 7:00- 8:45)


Časy letů jsou orientační. Závazné časy letů budou uvedeny v pokynech na zájezd, které budou zaslány zákazníkovi před odjezdem e-mailem nebo poštou.


V ceně zájezdu je odbavení s příručním zavazadlem. Každý účastník může mít s sebou jedno příruční zavazadlo do 10kg, které musí mít rozměry max. 55x40x20 cm a jedno malé příruční zavazadlo s rozměry max. 40x20x25 cm.


V ceně není zahrnuto žádné zavazadlo k odbavení.

Za příplatek 1600 Kč je možno doobjednat odbavené zavazadlo do 20 kg. Doporučujeme objednat na každou dvojici alespoň jedno zavazadlo k odbavení. Platby za odbavení zavazadla na letišti jsou podstatně vyšší.

Ohlasy zákazníků

Mail doručen: 30.4.2018
Dobrý den,
zúčastnila jsem se poznávacího zájezdu 25.4.2018 v Říme a musím pochválit naši delegátku p. Dvořákovou, která se nám věnovala. Má velký okruh znalostí a nejen to, byla nám nápomocna ve všech požadavcích a problémech. Byla velice ochotná a vždy nás dokázala i přes naši únavu opět něčím zaujmout. Radila nám v cestování po Římě, kde se dobře najíst, různé vychytávky a na co si dát pozor. A hlavně, pod jejím vedením jsme se také ve zdraví vrátili domů. Doporučuji Vaší kanceláři využívat jejích služeb, zákazníci určitě nebudou zklamáni. Zájezd i přes svou náročnost byl skvělý. Miluše Kýrová

Mail doručen: 22.9.2016
Byli jsme spokojeni, průvodkyně paní Dvořáková byla úžasná. M.Dvořák

Mail 22.9.2016
Dobrý den, se zájezdem i průvodkyní paní Ivou Pelcovou jsme byli velmi spokojeni a pokud bude ve Vaší nabídce nějaký zajímavý zájezd v příštím roce, rádi se zúčastníme. S pozdravem Schönová

Mail doručen 13.7.2015
Dobrý den, konečně se dostávám ke zprávičce, abych Vám napsala naše dojmy z Říma. I přes horko, které panovalo v celé Evropě, se nám Řím moc líbil a užili jsme si to. Moc bychom chtěli poděkovat paní průvodkyni Ivě, byla fantastická. Její
výklad byl opravdu nad rámec našeho očekávání a při jejím prvním povídání jsme rychle upustili od naší záminky, že se od skupiny trhneme a půjdeme po vlastní ose. Prosím předejte tento mail i CK EMMA. Rádi bychom jim poděkovali, že mají kolem sebe takové skvělé lidi. Pěkný den a děkujeme, Zatloukalová

Mail doručen: 15.6.2015
Dobrý den. Byli jsme na poznávacím zájezdu v Římě 2-6.6.2015. Byli jsme velmi spokojeni s organizací a hlavně s naší průvodkyni Evičkou Emmičkou Dvořákovou.Díky jí jsme mohli poznat toto krásné město a jeho památky.Bylo sice náročné stačit jejímu tempu,ale zvládli to všichni. Děkujeme Minolovi.

Mail doručen: 18.5.2015
Chtěl bych touto cestou poděkovat za krásný poznávací zájezd do Říma v termínu 5.5.-9.5.2015, hlavně naší průvodkyni Evě Dvořákové, která s námi měla velkou trpělivost, byla maximálně ochotná a poskytla nám velké množství informací , jak o Římě tak o památkách. Děkujeme mnohokrát Milena + Zdeněk Otevřelovi S pozdravem Ing. Zdeněk Otevřel

Mail doručen: 12.5.2015
Dobrý den, zúčastnili jsme se prodlouženého leteckého víkendu s průvodcem v Římě v termínu 05.05.2015 - 09.05.2015. Chtěla bych touto cestou poděkovat za pěkně připravený zájezd. Zvláště bych chtěla poděkovat průvodkyni paní Evě Dvořákové za její přístup a za to, jak se nám všem vzorně věnovala. Jana Košáková

Mail :
Dobrý den. Se svým partnerem Zbyňkem Novým jsem absolvovala poznávací zájezd do Říma ve dnech 6.5.-10.5.2009. Chci Vás informovat, že jsme byli velmi spokojeni jak s náplní zájezdu, tak s organizací, ubytováním, i dopravou z i na letiště v Římě. Velký podíl na naší příjemně prožité dovolené měla i naše průvodkyně, tuším že paní Ivana Pelcová (ale nejsem si moc jistá), která byla velice vstřícná, fundovaná, vždy připravená poradit, pomoci a hlavně o Římě a Itálii věděla snad všechno. Zkrátka dovolená proběhla bez problémů, v příjemné atmosféře a v krásném městě. Přejeme Vám hodně zdaru ve Vaší práci. Věra Lorenzová a Zbyněk Nový

Dopis:
Milá cestovní kancelář, vrátil jsem se ze zájezdu, který jste pořádali minulý týden do Říma a rád bych vyslovil svou maximální spokojenost. Moc bych Vás prosil, kdybyste mě informovali o vašich dalších cestách, kde bude coby průvodkyně paní I. Pelcová. Právě díky jí bylo římské putování pro mě velkám zážitkem a rád bych si ho zopakoval. Předem děkuji a pozdravuji, Bořivoj Navrátil, Praha

Mail :
Vážený pane řediteli, dnes jsme se vrátili z leteckého zájezdu do Říma, organizovaného vaší cestovní kanceláří a chtěli bychom vyjádřit maximální spokojenost s obsahem celého zájezdu a především vyslovit velké díky naší průvodkyni paní Pelcové, díky které se určitě ještě do Říma vrátíme. její profesionální přístup, neuvěřitelné znalosti o historii i současnosti Říma a Itálie nás poravdu nadchly a rádi bychom s Vaší cestovní kanceláří a touto paní průvodkyní cestovali opět. S pozdravem manželé Kutálkovi, Krnov a manželé Prokopovi, Ostrava.

Mail :
Dobrý den, jménem svým i jménem všech mých kolegů z cestovní kanceláře "Jezdíme bez bab", Vám chi poděkovat za pěkný letecký poznávací zájezd do Říma. Velkým přínosem je zavedení sluchátek a hlavně perfektní průvodce. Již mnohokrát jsem s Vaší CK cestoval a myslím si, že paní Pelcová je jednička a zastiňuje jiné průvodce, které jsem u Vás potkal. Všichni hluboce oceňujeme její odborné znalosti (to nemělo chybu), ale především velmi lidský a rozumný přístup k řešení a organizaci libovolných situací, které se vyskytly. Pokud můžete, poděkujte našim jménem průvodkyni paní Pelcové. S pozdravem Ludvík Kulčák

Mail :
Dobrý den, ve dnech 6. - 10.5.2009 jsme byli na poznávacím zájezdu v Římě. Zájezd plně splnil naše očekávání, zejména díky vynikající a profesionální práci Vaší průvodkyně paní Pelcové. Díky ní jsme se dozvěděli maximum informací, které nám umožnily lépe poznat toto město. Díky paní Pelcové, jejíž výklad nebyl jen suchým výčtem faktů, ale zábavné i poutavé vyprávění. Takovýchto průvodců je určitě málo, my jsme se s takovou kvalitou setkali na zájezdech poprvé. Velmi pozitivní byla i audiotechnika, díky neustálému spojení s průvodcem jsme se mohli nerušeně kochat krásami města a zárověň poslouchat poutavý výklad. Proto pokud jako agentura máte nějakou možnost ocenění paní Pelcové, vřele jakoukoli formu takového ocenění doporučujeme. Věříme, že se s Vaší agenturou ještě na nějaké další zájezdy vypravíme, zejména, pokud by naší průvodkyní byla opět paní Pelcová. Václav a Irina Filipovi

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel 9,2 Strava 9,7 Delegát 9,7 Doprava 9,6

Jaromír Psota - Řím nejen na víkend- letecký zájezd s průvodcem (05.06.2019 - 10.06.2019)
Hodnoceno: 18.06.2019

Hotel 8 Strava 10 Delegát 10 Doprava 9

Jako celek můžeme zájezd určitě doporučit, se službami cestovní kanceláře EMMA jsme byli spokojení a děkujeme také paní Dvořákové Evě, která nás v Římě provázela jako průvodce.

Agnes Kováčová - Řím nejen na víkend- letecký zájezd s průvodcem (06.06.2018 - 11.06.2018)
Hodnoceno: 13.09.2018

Hotel 10 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Ja a moji traja priatelia velmi chvalime profesionalny a zaroven mily pristup delegatky Ivanky,jej vedomosti o ktore sa s nami podelila,ochotu,starostlivost,pruznost vdaka ktorej sme videli maximum pamiatok.Hotel dobre situovany,cisty,ranajky chutne a dostatocne.Vdaka za pekne zazitky,udcite radi vyuzijeme Vase sluzby aj v buducnosti.Prajeme vela uspechov.

Sylva Vlachopulosová - Řím nejen na víkend- letecký zájezd s průvodcem (25.04.2018 - 30.04.2018)
Hodnoceno: 31.05.2018

Hotel 10 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Sylva Vlachopulosová - Řím nejen na víkend- letecký zájezd s průvodcem (25.04.2018 - 30.04.2018)
Hodnoceno: 30.05.2018

Hotel 10 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Poznávací zájezd do Říma byl výborný. Nelze nic vytknout, ideální počet dní.
Sylva Vlachopulosová č Vynikající průvodkyně p. Dvořáková, s kterou bychom neváhali se zúčastnit některého dalšího zájezdu. Byl návrh - Řim pro pokročilé. S. Vlachopulosová

Peter Janov - Řím nejen na víkend- letecký zájezd s průvodcem (25.04.2018 - 30.04.2018)
Hodnoceno: 29.05.2018

Hotel 9 Strava 8 Delegát 10 Doprava 8

Iveta Kocurová - Řím nejen na víkend- letecký zájezd s průvodcem (25.04.2018 - 30.04.2018)
Hodnoceno: 28.05.2018

Hotel 9 Strava 9 Delegát 10 Doprava 8

Dobrý večer
se zájezdem jsme celkově byli velmi spokojeni . Byl výborně zorganizovaný, nemuseli jsme se o nic starat ,a jen jsme vychutnávali krásy ŘÍMA. A to taky hlavně díky výborné průvodkyni paní Dvořákové. Které bychom ještě jednou chtěli touto cestou poděkovat.

Hana Florianová - Řím nejen na víkend- letecký zájezd s průvodcem (27.09.2017 - 02.10.2017)
Hodnoceno: 10.10.2017

Hotel 10 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Moc se nam tam libilo, spokojenost. Děkujeme moc pani průvodkyni Evě Dvořákové a Vaší ck Emma. Hana F. a Lada K.

Katarína Lucová - Řím nejen na víkend- letecký zájezd s průvodcem (27.09.2017 - 02.10.2017)
Hodnoceno: 10.10.2017

Hotel 9 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Dakujeme za hodnotny zajazd s vybornym sprievodnym slovom p.sprievodkyne. Videli sme vela a dozvedeli este viac... spominame pri fotografiach. Radi sa zucastnime, ak zdravie dovoli, dalsich organizovanych zajazdov. Prajeme vela prac. uspechov. KL a GS
PS pri ubytovani sa jednalo o klimu, nedala sa v izbe regulovat.

Lenka Zezulová - Řím nejen na víkend- letecký zájezd s průvodcem (05.07.2017 - 10.07.2017)
Hodnoceno: 30.08.2017

Hotel 8 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

zájezd byl velmi pěkný, delegátka vynikající. Osmičku za ubytování dávám, protože špatně fungovala klimatizace. V noci bylo na pokoji 28 stupňů, ale jinak tam bylo čisto a pokoj pěkný. Určitě doporučuji.

Simona Piskláková - Řím nejen na víkend- letecký zájezd s průvodcem (26.04.2017 - 01.05.2017)
Hodnoceno: 17.06.2017

Hotel 10 Strava 10 Delegát 5 Doprava 10
Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení

Video