Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Rychlovlaky napříč Itálií

BENÁTKY - FLORENCIE - ŘÍM - NEAPOL - CAPO VATICANO - TROPEA - TAORMINA - MESSINA
V termínu 18.9.-26.9. je program obrácený - tam letecky do Kalábrie a zpět vlaky přes Itálii a autobusem z Benátek do ČR.

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup je 4% ze základní ceny do 28.2.2018, max. 2 000 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Ponávací zájezdy 2018 delší než dva dny mimo exotiky. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory nad 60 let je 5% ze základní ceny, max. 2 000 Kč/os., platí na zájezdy do 30.6.2018 a po 1.9.2018. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

 -
 -
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 3900
výlet lodí podél pobřeží Na osobu / Na zájezd 500
výlet Tropea Na osobu / Na zájezd 600
+ Kompletní tabulka katalogových cen
Konečné ceny včetně poplatků
Cena
termín polopenze
18.09.2018- 26.09.2018 23 790,-
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.

Program zájezdu

1. den:

Ráno odjezd autobusem z Brna (další nástupní místa Zlín 350 Kč, Kroměříž 350 Kč, Přerov 350 Kč, Olomouc 350 Kč, Prostějov 200 Kč, Vyškov 150 Kč, Ostrava 400 Kč, Frýdek-Místek 400 Kč, Nový Jičín 400 Kč, Hranice na Moravě 400 Kč, Lipník nad Bečvou 400 Kč, Břeclav 250 Kč, Bratislava 400 Kč). Přejezd přes Rakousko do Itálie. Večer ubytování v hotelu u Benátek.

2. den

Ráno odjezd vlakem do centra Benátek (10 min). Celodenní prohlídka pohádkového města na 117 ostrůvcích v mořské laguně. Centrem města je nám. Sv. Marka, kde je možno obdivovat basiliku Sv. Marka s nádhernou gotickou fasádou zdobenou barvenými mozaikami, Dóžecí palác, vyjet výtahem na zvonici s nádhernou vyhlídkou na celé město nebo si posedět pod četnými arkádami obklopujícími celé náměstí. Dále procházka benátskými uličkami s nesčetnými paláci, kostely, mosty a náměstíčky až ke slavnému mostu Ponte Rialto, možnost projížděk na gondolách nebo příjemných posezení. Odpoledne individuálně možnost návštěvy muzeí, paláců, nákupů, posezení. Večer návrat vlakem do hotelu.

3. den:

Ráno odjezd rychlovlakem z Benátek do Florencie (2 hod). Uložení zavazadel a návštěva metropole Toskánska, kolébky renesančního umění. Pěší procházka k Dómu S. Maria del Fiore a baptisteriu – jedinečným stavbám obkládaným mnohobarevným mramorem. Dále pokračování na Ponte Vecchio - slavný most zlatníků, ke Starému paláci na centrálním náměstí Signoria, radnici připomínající hrad s 94m vysokou věží. Náměstí je ozdobeno i sochou Davida a Neptunovou fontánou. Odpoledne individuálně možnost prohlídky muzeí, kostelů, galerií. K večeru odjezd rychlovlakem z Florencie do Říma (1,5 hod). Po příjezdu do Říma přejezd do hotelu a ubytování.

4. den:

Celodenní prohlídka Říma. Dopoledne pěší procházka po Posvátné cestě (Via Sacra), odkud byla kdysi ovládána celá Říše římská: Koloseum – nejkrásnější a největší dochovaná stavba antického Říma, Forum Romanum s pozůstatky budov, chrámů i dalších objektů patřících neodmyslitelně k Římu v 1. - 4. stol., Kapitol – náměstí navržené Michelangelem s nádhernými paláci, Pantheon – nejlépe zachovaná stavba z dob římské antiky považovaná za vrcholné dílo římského stavitelství, Piaza Navonna – typické římské náměstí zdobené třemi nádhernými fontánami. Pokračování přes Vatikánské náměstí a kolem Andělského hradu zpět do centra k největší a nejslavnější barokní fontáně Říma - Fontáně di Trevi a dále na Španělské náměstí a jeho slavné barokní Španělské schody. Večer návrat na ubytování v Římě.

5. den:

Brzy ráno přejezd na vlakové nádraží a odjezd rychlovlakem z Říma do Neapole (1 hod) - původně řecké osady, dnes metropole Kampánie, sídla univerzity a arcibiskupa. Po příjezdu uložení zavazadel a prohlídka města: Castel Nuovo s mohutnými kruhovými věžemi a vítězným obloukem, dále někdejší rezidence neapolských králů - Palazzo Reale, kartouzský klášter San Martino – vzorová stavba neapolského baroka, pevnost Sant Elmo, divadlo San Carlo, jedno z největších evropských divadel, a další památky. Odpoledne odjezd vlakem z Neapole do nejjižnější části Itálie, Kalábrie (3 hod). Příjezd do Vibo Valentia a odsud transfer autobusem na ubytování na Capo Vaticano.

6. den:

Pobyt na Capo Vaticano, kde se nachází jedny z nejkrásnějších a nejromantičtějších pláží v Itálii. Odpočinek, koupání, pobyt na pláži. Odpoledne fakultativně projížďka lodí podél pobřeží a mysu Capo Vaticano s nádhernými pohledy na skalnaté útesy ukrývající malé písečné plážičky. Poté přejezd k majáku s jedinečnými výhledy na celé pobřeží z ptačí perspektivy i pěkným posezením ve zdejších restauracích.

7. den:

Dopoledne volno, koupání. Odpoledne fakultativně půldenní výlet do města Tropea, jednoho z nejnavštěvovanějších měst jižní Itálie, nazývaného perla Kalábrie. Starobylé město pocházející již z řecko-normanské doby je vystavěno na útesech nad krásnými písečnými plážemi. Během návštěvy je možno kombinovat prohlídku množství historických památek s posezeními v typických restauracích v křivolakých uličkách i dech beroucími výhledy na pobřežní scenérii s kostelem sv. Marie vystavěným na vrcholu skalnatého útesu nad a nádhernými plážemi. Večer návrat na ubytování.

8. den:

Celodenní výlet autobusem na Sicílii. Přejezd trajektem přes Messinskou úžinu oddělující Kalábrii od Sicílie a návštěva města Messina, kde bude krátká zastávka na prohlídku unikátní katedrály. Poté přejezd do Taorminy, jednoho z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších měst Sicílie. Její kouzlo nespočívá jen v nádherných starobylých uličkách a náměstích plných kaváren, obchůdků se suvenýry ale i v jejích historických památkách, jako je Dóm, řecké divadlo, odkud je překrásný pohled na zahrady Naxos a stále výbušnou sopku Etnu a množství paláců. Návštěva města potrvá cca 3 hodiny s volným rozchodem. Možnost oběda v restauraci. K večeru návrat zpět na ubytování.

9. den:

Po snídani transfer na letiště Lamezia Terme a odlet zpět do Brna.

V termínu 18.9.-26.9. je program obrácený - tam letecky do Kalábrie a zpět vlaky přes Itálii a autobusem z Benátek do ČR. Odlet je z Brna bez svozů na letiště. Po návratu zpět jsou zajištěny výstupy a rozvozy dle zadaného svozového místa.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• dopravu autobusem do Benátek
• dopravu expresními vlaky přes Itálii
• leteckou dopravu z Kalábrie do Brna vč. tax
• transfer autobusem nádraží - Capo Vaticano - letiště
• 8x ubytování ve 3* hotelech
• 8x snídaně
• 4x večeře (na Capo Vaticano)
• výlet na Sicílii
• služby českého průvodce

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 3.900 Kč
• projížďka lodí kolem mysu Capo Vaticana 500 Kč
• půldenní výlet Tropea 600 Kč

Cena nezahrnuje úschovny zavazadel (cca 5 EUR), místní dopravu v navštívených městech (cca 10 EUR) a pobytové taxy (cca 18 EUR)

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Video

Miramare

Benátky a zámek Miramare

autokarem
polopenze
od 5 490,-
Florencie

Florencie-Řím-Neapol-Pompeje-Benátky

autokarem
snídaně polopenze
Last minute
od 6 490,-
Capo Vaticano

Kalábrie s výletem na Sicílii a Lipary - letecky

Praha letecky
polopenze
od 22 990,-